< oktober 2023 >
|
Shiatsu - Putten Jacobi Shiatsu en Stoelmassage


3852ZP Ermelo

T 0341-564919
M 06-30402230

Gooitske Jacobi: Uw welbevinden in vertrouwde handen
Uw therapeut
Aan de Academie voor Chinese Geneeswijze Qing-Bai heb ik met veel plezier de driejarige hbo-opleiding tot shiatsutherapeut afgerond in 2012. In 2013 heb ik mijn diploma Westerse Medische Basiskennis behaald.
Ik geef shiatsutherapie in een comfortabel ingerichte praktijkruimte in de bosrijke omgeving van Ermelo.
Hier komt u tot ontspanning en rust!
Wat is shiatsu?
Shiatsu betekent letterlijk ‘vingerdruk' (shi (vinger) atsu (druk). De shiatsutherapeut masseert en drukt specifieke punten op de energiebanen van het lichaam (meridianen).
Elke meridiaan is verbonden met een orgaansysteem, waardoor het orgaan net als de daarbij behorende zenuw- en bloedbanen worden behandeld.
Door de energetische massage voelt u zich opgeladen, verfrist en ontspannen!
Wat is stoelmassage?
Stoelmassageis een effectieve en laagdrempelige massagevorm. De drukpuntmassage duurt ongeveer 15 minuten. Tijdens de massage houdt u de kleding aan.
Door werkstress of een verkeerde zithouding voelt u vaak spanning in uw hoofd, nek, schouders, rug, armen en handen. Ik behandel de acupressuurpunten in deze gebieden, zodat de circulatie verbetert, de spieren ontspannen en het lichaam sneller herstelt.
De massagestoel is gemakkelijk vervoerbaar, zodat de stoelshiatsu regelmatig op locatie wordt gegeven, zoals bij bedrijven, op vliegvelden en beurzen.
Beroepsvereniging
Ik ben als shiatsu therapeut aangesloten bij de beroepsvereniging Zhong, de Nederlandese Vereniging voor Traditionele Chineskund.
Zhong stelt strenge eisen aan haar leden, zodat de zorg van hoge kwaliteit wordt gegarandeerd. Daardoor komt u in aanmerking voor de vergoeding van de zorgkosten.
« terug